fbpx

Druk na folii Radomsko

Nasza agencja reklamowa posiada drukarnie wielkoformatową. Druk na folii samoprzylepnej możemy wykorzystać w szelaki sposób. Do dyspozycji posiadamy wiele folii do różnych zastosowań. Druk na foli Radomsko ul. Fabianiego 5b 

Druk na folii monomerycznej stosujemy do powierzchni gładkich takich jak reklama na witrynach sklepowych, tablice reklamowe, tabliczki reklamowe, oznaczenia hal itp.

Druk na folii polimerowej stosujemy do wykonania usługi takej jak oklejanie samochodów o nie wielkich przetłoczeniach karoserii. Folia ta jest dedykowana do aplikacji na samochodach. Folia polimerowa nie mam bardzo mały czynnik obkurczenia i jest wieloletnia. 

Druk na folii wylewanej stosujemy również do obklejania samochodów o dużych przetłoczeniach. Folia ta ma doskonałe właściwości plastyczne dzięki czemu możemy wyklejać przetłoczenia w karoserii samochodu. 

Folia OWV jest to materiał o perforowany, zastosowanie do reklam na szybach pojazdów. Dzięki dziurką, które posiada kierowca nie ma ograniczonej widoczności. Efekt od wewnątrz jest taki jak folia przyciemniana. Folie OWV wykorzystujemy do oklejania witryn sklepowych. 

Folia odblaskowa stosowana jest na tabliczki, znaki drogowe. Posiada bardzo dobre właściwości odbijające światło.

Folie ploterowe są różnokolorowe. Zastosowanie również witryny sklepowe, reklama na samochodzie, tabliczki reklamowe. 

Folia flex do zadruku. Zastosowanie do oznaczenia odzieży roboczej, koszulek z nadrukiem.

  • folia na budynki
  • oklejanie folią OWV
  • tablice reklamowe Radomsko
  • producent tablic reklamowych Radomsko
  • folia magnetyczna Radomsko
  • folia magnetyczna na samochód Radomsko

Najczęstsze realizacje:

Radomsko, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Częstochowa

 

Nasza siedziba:

Radomsko, ul. Fabianiego 5b
infolinia: 600 100 602

reklama@gawlikowski.com.pl