Drukarnia wielkoformatowa

Dysponujemy rozbudowaną ofertą pełnokolorowych wydruków wielkoformatowych. Produkowane przez nas materiały reklamowe mogą być stosowane jako nośniki reklamy wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Opcją dodatkową, zalecaną zwłaszcza przy reklamach zewnętrznych, jest laminowanie – ochrona reklamy przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Na naszą ofertę składają się:

Baner reklamowy

Baner reklamowy

to najtańsza i zarazem najskuteczniejsza forma reklamy, której nie da się przeoczyć! Baner reklamowy to tkanina poliestrowa powlekana PCV. Materiał ten jest odporny na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Wydruki na banerze charakteryzują się dużym kontrastem połączonym z wyraźnie nasyconymi barwami. Nasza firma posiada w swojej ofercie różnorodne banery: najtańsze – banery standardowe, wzmocnione– baner super, odbijające światło– banery odblaskowe, nieprzepuszczające światła – baner blockout i nadające się do podświetleń- baner blocklit-y. Wybór należy już tylko do Ciebie! To Ty decydujesz jaki format baneru Cię interesuje, nic nas w tej kwestii nie ogranicza. *Samodzielne przygotowany plik powinien mieć rozdzielczość 150 dpi.
Siatka mesh

Siatka mesh

jest to tkanina winylowa, która dzięki swojej niskiej gramaturze (280-350g) oraz drobnym otworom na całej powierzchni, nadaje się do druku w największych formatach.Jej struktura zapewnia przepuszczalność wiatru oraz światła. Zastosowanie: Siatkę Mesh stosuje się do reklam wielkoformatowych, zewnętrznych np. duże reklamy na rusztowaniach, elewacjach budynków czy imprezach masowych.
Folie reklamowe

Folie reklamowe

folia kasetonowa – znajdująca zastosowanie w reklamach świetlnych; folia magnetyczna – wyklejana na magnetycznym podłożu; folia monomeryczna – wykorzystywana na powierzchniach płaskich; folia odblaskowa – posiadająca właściwości odblaskowe; folia OWV – wykorzystywana do wyklejania szyb pojazdów oraz witryn sklepowych; folia polimerowa – stosowana na powierzchniach z niewielkimi przetłoczeniami; folia wylewana – znajdująca zastosowanie na powierzchniach z głębokimi przetłoczeniami; folia gripln – folia zadrukowana od strony kleju.
OWV

OWV

Czyli One Way Vision to tak zwana folia z dziurkami, która umożliwia przepuszczanie światła. Folia pozwala zaprezentować grafikę na zewnątrz pomieszczenia bez zabierania komfortu widzenia i obserwowania świata zewnętrznego osobom znajdującym się w środku oklejonego obiektu. Zastosowanie: Jest to folia przede wszystkimi preferowana do wyklejania szyb. Jej właściwości półprzezroczystości pozwalają na zastosowanie jej w szybach wystawowych czy samochodowych.
Roll- Up

Roll- Up

Roll-up to doskonały system wystawniczy do zastosowań wewnętrznych, niezwykle szybki i prosty w montażu, idealnie pasujący do eleganckich prezentacji na targach, konferencjach czy spotkaniach promocyjnych. W naszej firmie dostępne są Roll-up w wymiarach (szerokość): – 85 cm, – 100 cm.
Tablice reklamowe

Tablice reklamowe

Reklama wykonana na blasze (o grubości 0,5- 0,7 mm) bądź płycie PCV (1- 10 mm). Do nadruku stosujemy folię zwykłą bądź odblaskową – jeżeli reklama znajduje się w miejscu słabo oświetlonym.
Płótno Canvas

Płótno Canvas

Płotno Canvas to płótno artystyczne od lat z powodzeniem stosowane w reklamie wielkoformatowej. Ten oryginalny nośnik reklamy występuje w wersji błyszczącej i matowej. Struktura materiału to 100% bawełna. Canvas jest materiałem odpornym na promieniowanie UV i pleśń, co pozwala na umieszczanie tego nośnika na zewnątrz. Płotno jest przeznaczone do zadruków z wykorzystaniem barwników atramentowych i pigmentowych. Specjalna powłoka materiału połączona z zadrukiem atramentowym pozwala uzyskać niezwykle realistyczny obraz np. przy reprodukcji obrazów czy fotografii. Kolor bazowy materiału, nasycenie kolorów i ostrość konturów pozwala na autentyczne odtworzenie pożądanego dzieła. Płótno jest ciekawym rozwiązaniem w reprodukcji obrazów, wysokiej jakości zdjęć i ekspozycji wystawowych. Zaskakuj wystrojem swojego biura!
Papier

Papier

Papier plakatowy- to papier powlekany jedno- lub dwustronnie wykorzystywany w reklamie wewnętrznej , jak i zewnętrznej. Zastosowanie: Papier plakatowy stosuje się jako citylighty , wewnętrzne i zewnętrzne wystawy plakatowe. Papier billboardowy- jest przeznaczony do wydruków fotorealistycznych średnioterminowych. Papier ten charakteryzuje niebieski podkład , który posiada filtr uniemożliwiający prześwit wcześniej przyklejonych ekspozycji reklamowych. Zastosowanie: Papier billboardowy stosuje się do reklamy zewnętrznej takiej jak: bilbordy czy plakaty. Papier fotograficzny- to papier pokryty światłoczuła warstwą, która pięknie odbija intensywne kolory. Dodatkowo wydruk czarno-biały cechuje się dużą kontrastowością w zależności od naświetlenia. Papier ten występuje w różnych formach : błyszczącej, matowej, półmatowej, jedwabistej itp. Zastosowanie: Papier fotograficzny ma zastosowanie wewnętrzne . Papier ten nadaje się do plakatów, jak i zdjęć w dużych formatach.