Kasetony, litery przestrzenne, grawerowanie Radomsko | Bełchatów | Częstochowa | Piotrków | Łódź

Ploter CNC znajduje szerokie zastosowanie w odniesieniu do przestrzeni reklamowej. Przy jego pomocy nie tylko wycinamy, frezujemy czy docinamy elementy do dowolnego kształtu i formatu, ale również wykonujemy grawery.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Kasetony

Kasetony

Nasza firma specjalizuje się także w projektowaniu oraz wykonawstwie kasetonów. Kaseton to reklama podświetlana. Cechuje się możliwością zastosowania oświetlenia ledowego, co po pierwsze przykuje uwagę Waszych klientów, a po drugie wygląda bardzo estetycznie, podkreślając klimat Waszej firmy. Dostępne kasetony: Kaseton elipsa (dwustronny), Kaseton półelipsa (jednostronny), Kaseton półelipsa (jednostronny), Kaseton prostokąt, Kaseton w formie elipsy, Kaseton wewnętrzny.
Kasetony z dibondu

Kasetony z dibondu

Kasetony reklamowe typu dibond charakteryzują się wysoką estetyką oraz wysoką trwałością. Kaseton dibond składa się z lica oraz stelażu wewnętrznego. Lico tworzone jest z płyty kompozytowej, która jest odpowiednio zaginana, tak aby kaseton tworzył jednolitą bryłę. Na licu frezujemy grafikę klienta. To rozwiązanie sprawia, że w kasetonie świeci tylko wyfrezowana grafika, która bardzo skutecznie przyciąga uwagę Waszych klientów.

Litery blokowe (podświetlane)

Litery blokowe to reklama świetlna, bardzo czytelna i łatwo rzucająca się w oczy. Jej przestrzenność jest bardzo prestiżowa dla firm.
Litery ze styroduru

Litery ze styroduru

Litery ze styroduru to reklama przestrzenna, która – dzięki uzyskanemu za jej pomocą efektowi 3D – zwiększy widoczność Waszej firmy. Dzięki różnorodnej palecie barw, jaką posiadamy, możecie Państwo zamówić litery w dowolnym kolorze. Dodatkową możliwością jest naklejenie na front grafiki lica z plexi, co spowoduje, że grafika zyska efekt błysku.

Potykacze PCV

Oferujemy Państwu potykacze PCV. Jest to reklama dwustronna, która może pełnić funkcję zarówno reklamy zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Potykacz jest zrobiony z płyty PCV o grubości 3 mm. Wymiary to 101/ 55 cm.

Stojaki z Plexi

Polecamy Państwu reklamowe stojaki z plexi. Mogą je Państwo wykorzystać do umieszczenia swoich ulotek, wizytówek czy broszurek firmowych.
Grawerowane tabliczki (adresowe, kierunkowe, opisowe) i identyfikatory

Grawerowane tabliczki (adresowe, kierunkowe, opisowe) i identyfikatory

Podkładki