fbpx

Reklama na samochód Radomsko

Jedną z najlepszych form reklamy zewnętrznej jest reklama na samochodzie ze względu na fakt. Ma nieograniczony zasięg – jest zawsze tam gdzie Ty. W naszej ofercie posiadamy naklejki zadrukowane i wycięte po obrysie jak i wycięte z folii ploterowej jednego koloru. Na szyby możemy zaproponować folie perforowane OWV, a na karoserię z pewnością magnesy reklamowe.

Podstawowe techniki wykonania reklam na samochodach:

 • aplikacje z folii monomerycznych ( powierzchnie płaskie)
 • aplikacje z folii polimerowych (małe przetłoczenia – powierzchnie nierówne)
 • aplikacje z folii wylewanych (większe przetłoczenia. Zróżnicowanie powierzchnie podkładowe).
 • grafiki reklamowe – wektorowe (wycinane z folii samoprzylepnych)
 • grafiki reklamowe pełno kolorowe – drukowane w wielkim formacie
 • reklamy typu collage – połączenie reklam wektorowych z pełno kolorowymi wydrukami wielkoformatowymi

Reklamy na samochodach możemy podzielić na dwie grupy:

 • małoformatowe (małe pojazdy dostawcze, busy, samochody osobowe)
 • wielkoformatowe reklamy na samochód (TIRy, naczepy, autobusy, samochody ciężarowe, pojazdy specjalne)

Bez wątpienia reklama na samochodach jest jedną z najbardziej popularnych form prezentacji treści reklamowych i informacyjnych. Na zakończenie serdecznie zapraszamy do współpracy. Nasza agencja reklamy mieści się w Radomsko, niewątpliwie jednak działamy na terenie całej Polski.

Reklama zewnętrzna Radomsko

Agencja Reklamy Gawlikowski to specjaliści od projektowania i tworzenia komunikacji wizualnej. Współpracujemy z dużymi i małymi firmami z różnych branż, a także z klientami indywidualnymi. Dla których ważnym jest oryginalny przekaz, na długo zostającym w pamięci odbiorcy. Reklama wielkoformatowa to jedna z usług przez nas proponowana. Siedziba naszej placówki mieści się w Radomsku z pewnością jednak nie ograniczamy się tylko do naszego miasta. Ze względu na fakt, że projekty można wysyłać drogą elektroniczną nie ograniczamy naszego terenu działania. Załóżmy, że zastanawiasz się nad rozwiązaniem stworzenia wizerunku Twojej firmy? Bez wątpienia możemy polecić kasetony reklamowe czyli reklama zewnętrzna świecąca. Załóżmy, że zależy Ci na zrobieniu dużego wrażenia na potencjalnych klientach z pewnością możemy polecić neony lub litery świecące.

Reklama zewnętrzna i wewnętrzna Radomsko

Usługi realizujemy kompleksowo, począwszy od projektu do montażu. Mogą Państwo liczyć na nas w każdym momencie realizacji reklamy. Po akceptacji przez klienta przystępujemy do montowania reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.

Druk plakatów Radomsko

DRUK PLAKATÓW RADOMSKO

Plakaty zazwyczaj wykorzystujemy do promowania lokalnej usługi i z pewnością produktu. Jednocześnie idealne są też do naklejania na tablice i słupy ogłoszeniowe w Radomsko. Agencja Reklamy Gawlikowski wykona dla Państwa także projekt na plakaty wielkoformatowe. Powiedz nam czego potrzebujesz my zaprojektujemy szatę graficzną, a następnie wykonamy druk plakatów Radomsko w każdej ilości. W ofercie druku plakatów posiadamy posiadamy szeroki wybór formatów. Najpopularniejsze to:

– A1

– A2

– A0

– A3

– B1

– B2

Dodatkowo niestandardowe plakaty możemy wydrukować na papierze o szerokości do 137 cm, a długości nieograniczonej -zależnej od klienta. Plakaty drukujemy na papierze satynowym lub kredowym o gramaturze od 130 do 250 g. Precyzyjny zadruk cyfrowy, offsetowy lub druk wielkoformatowy.

Plakaty mogą być uszlachetnione:

 • lakierem całościowym
 • lakierem wybiórczym
 • laminatem w błysku
 • laminatem w macie

Nasza Agencja Reklamy ma swoją placówkę w mieście Radomsko, ale ciągłe rozwijanie naszej firmy pozwala nam na zaprezentowanie produktów w całej Polsce. Najczęściej działamy z montażami i drukiem w Częstochowa, Bełchatów, Piotrków Trybunalski oraz Łódź.

Drukowanie plakatów stało się bardzo modne, ponieważ w dzisiejszych czasach jest organizowanych duża ilość imprez masowych. Plakaty wielkoformatowe umożliwiają rozpromowanie wydarzeń na wielką skalę. Najczęściej druk plakatów wykonuje się metodą cyfrową dzięki której są one bardzo atrakcyjne i w pełni profesjonalne, ale niestety nie tak wytrzymałe jak plakaty wydrukowane metodą solwentową. Na zakończenie chcemy serdecznie zaprosić Państwa do naszej placówki mieszczącej się w Radomsku na ulicy Fabianiego 5b.

Drukarnia Radomsko

Drukarnia Radomsko

Nasza drukarnia ma swoją siedzibę na ulicy Fabianiego 5b w miejscowości Radomsko. Naszą ofertę kierujemy do małych i dużych firm oraz klientów detalicznych, ale także do agencji reklamowych, którzy oczekują profesjonalnej obsługi oraz wysokiej jakości wykonania pracy. Naszą specjalizacją są m. in. druk offset, druk cyfrowy oraz druk wielkoformatowy. Zaplecze maszynowe, jakie posiadamy, daje nam możliwość wykonania niestandardowych prac, a dzięki współpracy i zaangażowaniu naszych pracowników zapewniamy pełną satysfakcję klientom ze zrealizowanych dla nich usług i wyrobów. Dzięki naszemu 10-letniemu doświadczeniu służymy profesjonalnym doradztwem w każdej dziedzinie poligrafii. Procesy produkcyjne w naszej drukarni wykonujemy u siebie na miejscu, dzięki czemu wydruki wykonujemy w stosunkowo krótkim czasie, nadzorując wszystko cały czas. Jeśli interesują Cię drukarnie w Radomsku – zapraszamy do nas. Nasza drukarnia ciągle poszerza swoją działalność. Oprócz Radomska, gdzie firma ma swoją siedzibę, działamy w takich miastach jak Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Częstochowa, Łodź, a dzięki wykorzystaniu internetu możemy śmiało powiedzieć, że drukarnia Radomsko działa na całą Polskę. Zamówienia na nasze produkty można składać osobiście, ale też online – drogą mailową bądź przez naszą stronę (działamy również jako drukarnia internetowa). Dzięki korzystaniu z własnego parku maszynowego oraz naszego wieloletniego doświadczenia, możemy przygotować oferty konkurencyjne cenowo.

Druk cyfrowy

Drukarnia cyfrowa (niskonakładowa) – przeznaczona jest w szczególności dla druków o niskim nakładzie, druków z personalizacją, dla których istotny jest szybki czas realizacji. Zaletą druku cyfrowego jest też wysoka jakość oraz możliwość wykonania wydruku już od 1 sztuki. Drukujemy zarówno na papierze satynowym, kredowym, jak i ozdobnym. Na ofertę naszej drukarni Radomsko składają się: zaproszenia, wizytówki (90x50mm, 85x54mm), ulotki (A6, A5, A4, DL, ulotki składane do DL, ulotki składane do A5), etykiety (naklejki), karty plastikowe (karty biznesowe z zaokrąglonymi rogami, karty na PCV), karnety, plakaty, broszury, karty menu (karty mogą być bindowane, klejone bądź szyte) itp. Nasza drukarnia Radomsko świadczy również usługi ksero dokumentów (ksero kolorowe i czarno-białe).

Wielu naszych klientów z małych, ale też dużych firm realizuje u naszej drukarni zamówienia na gadżety reklamowe. Dużą popularnością cieszą się długopisy z grawerem, długopisy z nadrukiem, kalendarze firmowe (kalendarze ścienne, kalendarze piramidki), a także breloki (breloki ze sklejki, breloki z plexi). Często wybieranym gadżetem reklamowym są też smycze z nadrukiem, czapki z daszkiem z logo oraz koszulki firmowe (aczkolwiek w naszej drukarni Radomsko można kompleksowo zamówić pełną odzież roboczą). Ciekawą formą reklamy są też podkładki pod mysz z logo, dzięki którym firmowe biuro zyskuje ciekawy design. Dla naszych klientów wykonujemy ponadto notesy z indywidualnym nadrukiem (najczęściej są to notesy z logo firmy), a także teczki ofertowe (nazywane też teczkami firmowymi, mieszczą format A4). Wyróżniany teczki jednobigowe (można w nich umieścić kilka kartek) bądź teczki wielobigowe (jeśli przeznaczone są dla większej ilości dokumentów). Warto wspomnieć też o innej formie reklamy, jaką chętnie zamawiają nasi klienci. Są to torby reklamowe. Oferujemy nie tylko torby papierowe z nadrukiem (torby białe lub eko), ale też torby płócienne, które są wytrzymałą formą reklamy. Na torbach reklamowych z reguły umieszcza się logo firmy, aczkolwiek coraz większą popularnością cieszą się torby z indywidualnym nadrukiem. Taka torebka będzie dobrym prezentem na urodziny, imieniny, rocznice i wiele innych okazji.

Druk wysokonakładowy

Drukarnia offsetowa (wysokonakładowa) – dotyczy druku materiałów reklamowych w dużych ilościach (nakład powyżej 1 tysiąca sztuk). Największą zaletą druku offsetowego są niskie koszty wydruku, a co za tym idzie – bardzo atrakcyjna cena dla klienta. Drukarnia Gawlikowski oferuje dodatkowe uszlachetnianie wydruków. Materiały reklamowe mogą być pokryte lakierem UV, lakierowane wybiórczo (punktowo), foliowane (folia matowa, folia błyszcząca, folia soft touch), zdobione hotstampingiem (przykładowo na ulotce/ wizytówce wydrukowanej w naszej drukarni mogą pojawić się elementy złocone bądź posrebrzane), jak również tłoczone. Dodatkową usługą, jaką oferuje drukarnia Radomsko, jest bigowanie (składanie na pół) bądź perforacja (opcję perforacją najczęściej wykorzystuje się przy wydruku biletów, kuponów promocyjnych bądź przy druku voucherów, w których pojawia się element przeznaczony do oderwania). Najbardziej popularną realizacją, jaką wykonuje nasza drukarnia Radomsko w zakresie druku offsetowego, jest wydruk ulotek oraz wizytówek. W przypadku ulotek są to formaty: A6, A5, A4, DL, ulotki A4 składane na trzy części (do formatu DL) bądź na pół (do A5), ulotki A5 składane do A6. Dla bardziej wymagających klientów nasza drukarnia Gawlikowski wykonuje również wydruki o niestandardowych wymiarach (wyceny przygotowujemy indywidualnie). Jeśli zaś chodzi o wizytówki, na naszą ofertę składają się wizytówki 90 x 50 mm bądź 85 x 54 mm (rogi wizytówki mogą być ostre bądź zaokrąglone). Drukujemy na rozmaitych podłożach. Oferujemy: wizytówki na PCV, na podłożu kredowym bądź kartonowym). Wizytówki można dodatkowo uszlachetnić, o czym wspominaliśmy powyżej (oferujemy foliowanie wizytówek, pokrycie lakierem i hostamping). Wizytówki mogą być dodatkowo dziurkowane, dzięki czemu wykorzystuje się jako metki sklepowe. Formą wizytówki, jaką drukuje się w wysokim nakładzie, są też kalendarzyki listkowe, które są bardzo dobrą formą reklamy dla każdej firmy. Taki kalendarzyk z pewnością znajdzie swoje miejsce w portfelu każdego klienta. Częstą formą reklamy, jaką drukuje się w naszej radomszczańskiej drukarni, są karnety (karty PCV 0,5mm bądź 0,7mm). Tego typu karty mogą być personalizowane. Na karcie PCV może znaleźć się pasek do podpisu, kod kreskowy, numeracja, indywidualna grafika). Inną formą reklamy, jaką oferuje nasza drukarnia Radomsko, jest wydruk plakatów w rozmaitych formatach: począwszy od A4 a skończywszy na B1 (aczkolwiek najczęściej wybieranym formatem plakatu jest plakat A3, A2 oraz A1).

Druk wielkoformatowy

Drukarnia wielkoformatowa – ten dział – jak sama nazwa wskazuje – dotyczy wydruków materiałów reklamowych o dużym formacie. Najpopularniejszą formą reklamy w tym zakresie jest wydruk banerów. Banery określane są najczęściej mianem: plandeka z oczkami, plandeka z dziurkami bądź oczkowana plandeka. Tak naprawdę jest to nic innego jak reklama zewnętrzna, wzmocniona dodatkowo zgrzewem i wyposażona w oczka montażowe (standardowo oczka występują co 50cm). Nasza drukarnia Radomsko specjalizuje się w druku banerów powlekanych, które są zdecydowanie bardziej wytrzymałe niż ich laminowany odpowiednik. Baner reklamowy jest jednak najtańszą i – mimo wszystko – najsłabiej znoszącą próbę czasu formą reklamy. Klientom ceniącym sobie przede wszystkim wysoką estetykę oraz trwałość reklamy nasza drukarnia Radomsko proponuje inną formę – płyty dibondowe z nadrukiem. Na wspomnianą płytę dibondową nakleja się folię (folia może być zwykła – monomeryczna bądź odblaskowa), którą z kolei dla lepszego efektu pokrywa się laminatem UV. Dzięki zastosowaniu laminatu UV szyld reklamowy w postaci płyty dibondowej przez długi czas będzie cieszył się nienagannym wyglądem, ciesząc oko jej właściciela. Jeśli mowa o szyldach, to warto wspomnieć również o kasetonach reklamowych. Nasza drukarnia Gawlikowski wykonuje rozmaite formy kasetonu. Modną formą reklamy jest szczególnie kaseton dibodowy – jest to kaseton w formie bryły, w którym tło zostaje bez podświetlenia, a świeci sama grafika. Kaseton dibondowy może być zróżnicowany kolorystycznie w zależności od upodobania klienta. Jego zaletą jest też szeroki zakres kolorystyki pleksy do podświetlenia.

Ksero Radomsko

Agencja Reklamy Gawlikowski oferuje usługi ksera. Punkt ksero Radomsko ul. Fabianiego 5b. Możemy wykonać kserokopie dokumentów do formatu A3.
Posiadamy ksero kolorowe o dużej wydajności. Kserujemy dokumenty, fotografie itp. Pracujemy na sprzętach renomowanych firm, dzięki czemu możemy osiągnąć doskonałą jakość wydruku kserowanego dokumentu.

Dokumenty kserowane możemy zbindować lub oprawić w twardą oprawę.

W naszej firmie możesz również nie tylko kserować, ale też drukować. Posiadamy drukarnie cyfrową czyli drukujemy od sztuki.

 • 1
 • 2

Najczęstsze realizacje:

Radomsko, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Częstochowa

 

Nasza siedziba:

Radomsko, ul. Fabianiego 5b
infolinia: 600 100 602

reklama@gawlikowski.com.pl