fbpx

Odzież reklamowa Radomsko

Od wielu lat znakujemy odzież reklamową. Wykorzystujemy do znakowania odzieży różne metody. Dzięki temu możemy zaproponować oznaczenie odzieży już od jednej sztuki. Plusem takiego rozwiązania jest możliwość dopasowania rozmiaru dla poszczególnego pracownika. Realizacje znakowania odzieży wykonujemy w ciągu 1 dnia roboczego. Zadruk w pełnej kolorystyce CMYK, co oznacza, że możemy wykonać każdą grafikę nawet fotografie na koszulce czy też przejścia gradientowe.

Znakowanie flex już od sztuki. Ta metoda pozawala w tani sposób oznakować Twoją odzież BHP w pełnej kolorystyce. Folie flex dzielimy na folie do obróbki na ploterze lub do zadruku. Ta na ploterze może być nawet odblaskowa, co przydaje się na odzieży roboczej tj. odzież dla drogowców. Folia flex do zadruku daje nam nieograniczone możliwości znakowania koszulek itp. 

Drugą metodą znakowania jest sitodruk. Ta metoda jest dedykowana dla firm, które chcą uzyskać najniższą cenę znakowania. Minusem tej metody jest to, że nie opłaca się znaczyć małej ilości odzieży.  

Odzież reklamowa Radomsko ul. Fabianiego 5b Zapraszamy

Najczęstsze realizacje:

Radomsko, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Częstochowa

 

Nasza siedziba:

Radomsko, ul. Fabianiego 5b
infolinia: 600 100 602

reklama@gawlikowski.com.pl