fbpx

Ścianki reklamowe

Ścianka reklamowa to niezwykle popularna reklama wykorzystywana przez firmy między innymi na targach, konferencjach lub wystawach. Ogromnym atutem jest duża powierzchnia do zadruku, dzięki czemu ścianka reklamowa jest idealną formą promowania Państwa marki. Dodatkowo wydrukowane bryty zabezpieczamy laminatem matowym. Opcjonalnie możemy zamontować oświetlenie halogenowe lub LED. Duży gabaryt ścianki reklamowej mieści się w niewielkim kufrze, który można śmiało przewozić w małym samochodzie osobowym. Dzięki zastosowaniu aluminiowej, półautomatycznej konstrukcji można rozłożyć ściankę POP UP jednym ruchem, a co najważniejsze wykona to jedna osoba.
W ofercie posiadamy ścianki reklamowe proste i ścianki reklamowe łukowe oraz ścianki reklamowe tekstylne.

 • ścianka reklamowa radomsko
 • ścianki reklamowe radomsko

  Roll-up

  Roll-up ma bardzo elegancką i estetyczną konstrukcję aluminiową. Jest jednym z najpopularniejszych systemów wystawienniczych podczas targów, konferencji lub promocji. Całość wydruku chowana jest w aluminiowej kasecie, którą można włożyć do futerału, dzięki czemu kaseta roll up jest bezpieczna podczas transportu. Dedykowanym materiałem do roll up, na którym drukujemy, jest blockout. Powierzchnia tego materiału jest idealnie matowa i nie przepuszcza światła, a dzięki swojej gramaturze nie wywija się na boki.
  W naszej ofercie posiadamy roll up o szerokości kasety 85, 100, 120, 150 cm.
  Wysokość grafiki dla każdej szerokości wynosi 200 cm.

  • rollup radomsko

   Potykacze reklamowe

   Potykacze reklamowe albo stojaki reklamowe to systemy wystawiennicze, które mają zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Służą one głównie do zareklamowania Państwa firmy, ale także do informowania klientów o aktualnych promocjach. Reklama jest eksponowana z dwóch stron potykacza.
   W naszej ofercie posiadamy stojaki reklamowe wykonane z materiału PCV oraz potykacze z profili aluminiowych oraz potykacze drewniane.

   • potykacze reklamowe radomsko
   • potykacz reklamowy radomsko

    Flagi reklamowe | Windery

    Flagi reklamowe inaczej windery wykonane są z tkaniny z zawartością poliestru do 100 %. Gramatura flag wynosi od 110-125 g/m2. Do zadruku flagi wykorzystujemy druk termotransferowy. Pod wpływem temperatury nanoszenia druku, tusz wnika w głąb flagi, dzięki czemu promienie słoneczne nie wywołają blaknięcia grafiki. Dodatkowo można śmiało prać i prasować materiał flagi. Materiał montowany jest na maszt. W ofercie posiadamy kilka wymiarów masztu m.in. 290, 320, 350, 560 cm oraz kilka kształtów samej flagi: owal, prosta, piórko.

     Najczęstsze realizacje:

     Radomsko, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Częstochowa

      

     Nasza siedziba:

     Radomsko, ul. Fabianiego 5b
     infolinia: 600 100 602

     reklama@gawlikowski.com.pl