fbpx
Skip to main content

Zaproszenia ślubne Radomsko

Nasza drukarnia wykonuje wszelkie zaproszenia ślubne: Radomsko ul.Fabianiego 5b. Zaproszenia te robimy indywidualnie dla Państwa. Do produkcji wykorzystujemy możliwości naszego lasera, dzięki czemu Wasze zaproszenia zawsze są wyjątkowe. Posiadamy szeroki wachlarz papierów ozdobnych do zaproszeń ślubnych. Radomsko ul. Fabieniego 5b to adres naszej drukarni.

Czas realizacji zaproszeń ślubnych nie jest długi, przeciętnie to 2 do 3 dni roboczych. Termin realizacji oczywiście zależy od poziomu skomplikowania projektu zaproszenia do wykonania. Zawsze bezpiecznym terminem będzie 10 dni roboczych. Ten termin możemy śmiało nazwać bezstresowym 🙂

Zaproszenia ślubne możemy personalizować, co wiąże się z dodatkową opłatą. Zaproszenie dzięki personalizacji wygląda elegancko. W naszej ofercie znajdziecie też Państwo przywieszki na butelki na wino, jak i winietki oraz wiele innych gadżetów do dekoracji stołów i sali weselnej.

Staramy się zawsze, by nasze realizacje były satysfakcjonujące dla naszych klientów. Udaje nam się to dzięki bogatemu parkowi maszynowemu.

Posiadamy laser o dużej powierzchni roboczej oraz dużej mocy, dzięki czemu możemy wykonać cięcie laserem papieru. Druk zaproszeń wykonujemy na drukarkach nowych i zaawansowanych technologicznie.

Zaproszenia ślubne Radomsko wykonujemy na papierach:
kredowych, satynowych, metalizowanych (tj. złoty czy srebrny), kalkach,
dodatkowo możemy wycinać ozdobne abażury.

Do każdego zaproszenia możemy dołączyć spersonalizowaną kopertę w dowolnych kolorze. Kopery są w standardowych rozmiarach.

zaproszenia ślubne radomsko

Zaproszenia Ślubne Radomsko na ul. Fabianiego 5b.