fbpx
Skip to main content

Pieczątki Radomsko

Nasza agencja reklamy oferuje pieczątki w ekspresowym tempie. Czas realizacji to około 5-15 min. Pieczątki wykonujemy w siedzibie naszej firmy, to jest Radomsko, ul. Fabianiego 5b. Grawerujemy laserowo gumki do pieczątek. Technologia graweru laserowego umożliwia wykonanie pieczątki z niesamowitą dokładnością, wycięcie i wygrawerowanie w nich maksymalnie precyzyjnych elementów. Wszystkie detale – nawet te najmniejsze – są dobrze widoczne, a co najważniejsze pieczątka laserowa idealnie odbija. Posiadamy automaty do pieczątek renomowanych producentów takich jak Colop, Wagraf i Shiny.

Mamy automaty do pieczątek w szerokiej gamie kolorystycznej. Gdy zmieniają się dane na pieczątce, nie ma konieczności zakupu nowego automatu. Wystarczy tylko zamówić u nas nową gumkę do pieczątek,  którą przykleimy w starym automacie. 

W naszej ofercie znajdziesz: pieczątki firmowe,  pieczątki medyczne, pieczątki imienne, pieczątki biurowe, pieczątki lekarskie, pieczątki urzędowe, pieczątki kieszonkowe pieczątki okrągłe, datownik z tekstem, pieczątki owalne, kwadratowe, podłużne oraz automaty profesjonalne.

  • pieczątki radomsko
  • stemple drewniane radomsko