fbpx

Strony internetowe

Od początku działalności nasza Agencja Reklamy zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Wszystkie strony są oparte na CMS (systemie zarządzania treścią), dzięki czemu łatwo można dokonywać zmian bez umiejętności programowania. Klient w 15 minut po szkoleniu przez naszego pracownika będzie samodzielnie dodawał zdjęcia do galerii czy też aktualizował cenniki. 

Strony internetowe, które tworzymy, dostosowane są do oglądania na mobilnych urządzeniach tj. smartfonach lub tabletach. Wszystkie są optymalizowane pod kontem wyszukiwarki Google, co jest niezmiernie istotne dla pozycji w wynikach wyszukiwań. Nie trzeba nikogo przekonywać, że strona na wyższych pozycjach częściej jest oglądana, a co za tym idzie, Państwo macie większe obroty ze sprzedaży. 

Oprócz stron internetowych możemy zaproponować stworzenie sklepu internetowego. 

Sklep internetowy

Każdy sklep internetowy posiada integrację z systemem szybkich płatności, dzięki czemu będziecie Państwo mogli od razu wysłać paczkę do klienta. To oczywiście niejedyna zaleta sklepów internetowych. Sklepy internetowe, które tworzymy, wyróżnia ponadto: integracja z porównywarkami cenowymi, łatwość administracji sklepu, możliwość dodania stanów magazynowych, optymalizacja SEO dla wyszukiwarek Google, integracja z Facebookiem i Instagramem. Istnieje również możliwość dodania motywacyjnych kodów rabatowych, co w efekcie zwiększa sprzedaż oraz przywiązuje do marki klienta. 

Projektowanie stron internetowych –  ile trawa?
Przeciętnie od 5-14 dni roboczych – oczywiście wszystko zależy od skomplikowania projektu.

Najczęstsze realizacje:

Radomsko, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Częstochowa

 

Nasza siedziba:

Radomsko, ul. Fabianiego 5b
infolinia: 600 100 602

reklama@gawlikowski.com.pl